Wyroby Regionalne – sklep

Dodane przez:

, 23/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 23/10/2011

Adres:
Al. Komisji Edukacji Narodowej 90
Warszawa, Mazowieckie 02-777
Polska
Telefon: 692 019 949
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Sklep oferujący szeroką gamę produktów regionalnych. Więcej informacji ze strony www:

"O SKLEPIE
Wyroby Regionalne – sklep, w którym znajdziesz smak tradycyjnych domowych specjałów
Tych, którzy cenią sobie tradycyjny smak wyrobów wędliniarskich, aromat pieczonych schabów, karczków i boczków – przygotowanych według domowych receptur – witamy w naszym sklepie. Od listopada 2008 r. przyciągamy naszych Klientów najprzedniejszymi wędlinami, szlachetnymi szynkami, swojską kiełbasą czy też domowymi pasztetami między innymi z sarny, bażanta, gęsi.
Będziecie Państwo mogli zamówić na rodzinne spotkania Deskę Biesiadną, na której znają się najsmakowitsze produkty przygotowane na specjalne życzenie.
Znajdziecie tu Państwo również cała gamę wyrobów garmażeryjnych, takich jak pierogi, łazanki, naleśniki, gołąbki a wszystko to produkowane ręcznie, niezawierające konserwantów, solidnie wypełnione farszem. Na szczególną uwagę zasługuje kurczak pieczony z chowu zagrodowego z nieskażonego ekologicznie regionu Podlasia, posiadający atest Instytutu Zootechniki potwierdzający znakomite umięśnienie przy równocześnie niskim otłuszczeniu.
Nie brakuje również wyrobów mleczarskich bazujących na mleku krowim i kozim a w sezonie na owczym  – produkowanych w sposób tradycyjny przez ekologiczne gospodarstwa rodzinne. W ofercie są również sery korycińskie, sery z Wiżajn, podlaskie baby ziemniaczane i kiszki ziemniaczane. W tym roku asortyment sklepu został wzbogacony o produkty ekologiczne pochodzące w dużej części od krajowych producentów.
Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu, gdzie każdy znajdzie  tradycyjne, regionalne smakołyki.

DESKA BIESIADNA
Na rodzinne spotkania czy też inne okazje możecie Państwo zamówić Deskę Biesiadną, na której według Państwa życzeń znajdować się będą najsmakowitsze produkty z gamy asortymentowej naszego sklepu.

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek
7:00 - 20:00
sobota
8:00 - 16:00
w niedziele i święta
sklep nieczynny."

ADRES
Regionalne Sp. z o. o.
Al. Komisji Edukacji Narodowej 90 lok. U003
02-777 Warszawa
tel. 692 019 949

Ostatnio dodane w okolicy

Targowisko przy ulicy Wałbrzyskiej (róg Puławskiej) to największy "zieleniak" w okolicy. Znajdziemy tu kilkanaście stoisk z warzywami i owocami (większość sprzedawców zaopatruje się na giełdzie w... Czytaj dalej »
w odległości: 1.89 km
WILANOWSKI FESTIWAL DYNI *Wielki zjazd foodtracków *Labirynt dla dzieci *Konkursy i aminacje dla całych rodzin *Zamówienia specjalne dla firm *Pokazy gotowania i gotowe przepisy *... Czytaj dalej »
w odległości: 3.12 km

Komentarze