WYTWÓRNIA MAKARONU "BIO"

Dodane przez:

, 12/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 12/10/2011

Adres:
Pokrzydowo 99
POKRZYDOWO , Kujawsko-Pomorskie 87-312
Polska
Telefon: (56) 49 859 77
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Wytwórnia Makaronu bio przy certyfikowanym gospodarstwie ekologicznym. Więcej informacji ze strony www gospodarstwa:

"INFORMACJE O NASZYM GOSPODARSTWIE EKOLOGICZNYM
Od 1986 roku Państwo Aleksandra i Mieczysław Babalscy prowadzą 9 hektarowe certyfikowane gospodarstwo ekologiczne. Znajduje się ono we wsi Pokrzydowo(woj. Kujawsko - Pomorskie, poj. Brodnickie). Przy gospodarstwie istnieje Wytwórnia Makaronu BIO . Przetwarza ona produkty zbożowe pochodzące z upraw ekologicznych.
W 2010 roku nasze gospodarstwo zwyciężyło w konkursie na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne Roku w kategorii EKOLOGIA I ŚRODOWISKO (najpierw na szczeblu wojewódzkim, a później krajowym).

OFERTA
Produkujemy makarony:
- razowe pszenne (świderki, rurka, krajanka wstążka 10 mm, nitka, R4 wstążka 4 mm, łazanki, krótka rurka i nitka, kolanka, z ziołami)
- orkiszowe(świderki, wstążka, rurka),
- żytnie (świderki, wstążka, rurka).
- oraz podouszki z wkładem z łuski gryczanej, które mają właściwości antystresowe, umożliwiają błyskawiczny relaks przez rozluźnienie mięśni i napięć. Niwelują także szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne, emitowane przez wszystkie urządzenia elektroniczne znajdujące się w naszych domach. Zapewnią zdrowy i spokojny sen Tobie i Twojej rodzinie. Poduszki nasze wykonane są z inletu, a wypełnienie pochodzi z gospodarstw ekologicznych atestowanych przez Stowarzyszenie Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi EKOLAND.
- płatki zbożowe (żyto, pszenica,jęczmień i owies), które są znakomitym produktem na zdrowe śniadanie. Dostarczają organizmowi niezbędnych witamin, będąc jednocześnie smakowitym przysmakiem. Można je spożywać zarówno z ciepłym jak i zimnym mlekiem.
- kawę orkiszową bio, która powstaje w procesie palenia ziarna orkiszu. Idealna do zdrowych śniadań, czy innych posiłków. Skład*: 100% palonego mielonego ziarna orkiszu."

KONTAKT
WYTWÓRNIA MAKARONU "BIO"
Aleksandra i Mieczysław Babalscy
Pokrzydowo 99
87-312 POKRZYDOWO
telefon i fax: (56) 49 859 77

Ostatnio dodane w okolicy

Witam. Oferuję sery Kozie krowie podpuszczkowe z ziołami lub czyste, masło, twarogi, jogurty, kefir, chleb na zakwasie, jajka, mleko. Produkty z gospodarstwa ekologicznego. Polecam i zapraszam do... Czytaj dalej »
w odległości: 1.26 km
Serdecznie zapraszamy do e-sklepu Zielarsko-Medycznego www.zielar.ski W swojej ofercie posiadamy produkty czołowych polskich producentów. W naszym sklepie znajdziecie między innymi: Dutkowiak... Czytaj dalej »
w odległości: 8.81 km

Komentarze