Zagroda Królów - gospodarstwo agroturystyczne

Dodane przez:

, 21/05/2012

Ostatnia aktualizacja: 21/05/2012

Adres:
Brzeście 36a
Bliżyn, Świętokrzyskie 26-120
Polska
Telefon: 41 254 10 23, 609 106 030
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.3 (10 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo agroturystyczne zajmuje się uprawą borówki amerykańskiej oraz hodowla owiec rasy Świniarka. W ofercie jest wyżywienie w oparciu o własne produkty. Dodatkowo na miejscu można kupić mleko, sery, tuszki jagnięce, skóry owcze, jaja, wspaniałe dżemy i galaretki z uprawianej borówki amerykańskiej. Więcej informacji ze strony:

"GOSPODARSTWO
Uprawą borówki anerykańskiej - niezwykłej rośliny, mającej zbawienny wpływ na nasze zdrowie zajmujemy się już 25 lat! Aby każdy mógł się nacieszyć jej zaletami prowadzimy także sprzedaż sadzonek wyprodukowanych u nas roślin borówki amerykańskiej.

W gospodarstwie naszym prowadzimy także hodowlę zachowawczą owiec rasy „Świniarka”.
Świniarka jest rodzimą, w wysokim stopniu prymitywną rasą owiec charakteryzującą się wyjątkowo dużą odpornością na niekorzystne warunki bytowania, dobrym zdrowiem oraz niewybrednością pokarmową. Najdłużej utrzymała się w naturalnym chowie we wschodniej części Europy Środkowej. Jest ona także nazywana owcą polską, polówką oraz owcą włościańską. Utrzymywana przeważnie przez mniej zamożną część społeczeństwa drogą krzyżówek wytworzyła rozmaitość odmian oraz wielką zmienność zasobów genetycznych.

OFERTA
Zapewniamy poczęstunek z własnych produktów.
W sprzedaży na zamówienie: mleko, sery, tuszki jagnięce np. na grilla, skóry owcze, jaja, przetwory domowe – wspaniałe dżemy i galaretki z uprawianej u nas Borówki amerykańskiej.

Gości przyjmujemy w naszym domu. Do dyspozycji: pokój 1-osobowy, połączone 2 pokoje 2-osobowe oraz łazienka.
W przygotowaniu domek drewniany z aneksem kuchennym i łazienką.

KONTAKT
Agroturystyczne Gospodarstwo Rolne "Zagroda Królów"
Gabriela i Krzysztof Król
Brzeście 36a
26-120 Bliżyn
telefon: 41 254 10 23, 609 106 030"

Ostatnio dodane w okolicy

Rodzinne gospodarstwo ekoturystyczne oferujące kuchnię regionalną i lwowską na bazie produktów z własnego gospodarstwa ekologicznego. Gospodarze są producentami regionalnego produktu "ćmagi... Czytaj dalej »
w odległości: 15.14 km
Gospodarstwo oprócz bogatej oferty agroturystycznej proponuje kuchnię regionalną w oparciu o produkty z własnego gospodarstwa ekologicznego i sąsiednich gospodarstw. Pytlówka należy do Europejskiej... Czytaj dalej »
w odległości: 25.15 km

Komentarze