Zajazd Piękna Góra Rudziewicz - restauracja

Dodane przez:

, 16/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 16/10/2011

Adres:
Konikowo 11
Gołdap, Warmińsko-Mazurskie 19-500
Polska
Telefon: 48 87 615 49 43
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Restauracja Zajazdu Pod Piękną Górą Rudziewicz zaprasza do świata przygody kulinarnej.

Specjalność lokalu: kartacze, dania z dziczyzny, potrawy rybne, kuchnia regionalna.
Wnętrze restauracji to połączenie trofeów myśliwskich z nowoczesnością. Klimatyzowana sala kusi oryginalnym oświetleniem, nietypową wystawą win, naturalnymi kwiatami. W pogodne dni ugościmy Państwa również na świeżym powietrzu. Potrawy są zawsze świeże i przygotowujemy je z ekologicznego mięsa, pochodzącego z naszego gospodarstwa. Postawiliśmy na kuchnię smaczną i zdrową, która ma przyciągać, zachwycać bogactwem smaków i aromatów.
Oferujemy przede wszystkim potrawy z dziczyzny. W karcie dań są takie specjały jak: stek z daniela, roladki z dzika, polędwiczki z jelenia. Największą sławą cieszą się KARTACZE. Oprócz dziczyzny polecamy szczególnie duży wybór ryb z mazurskich jezior. Restauracyjne akwarium nie tylko dodaje uroku, klient może sam wybrać rybę, a szef kuchni mu ją przyrządzi. Nasi goście mogą spróbować regionalnych specjałów. Kiszka ziemniaczana, pierogi z różnym nadzieniem dostarczą Państwu niesamowitych doznań smakowych. Naszym najmłodszym gościom oferujemy specjalne menu dziecięce z ich ulubionymi daniami, gdzie dzieci znajdą krzyżówki, zagadki, które umilą im oczekiwanie na posiłek.

Godziny otwarcia 12.00-22.00

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo oferuje kuchnię tradycyjną opartą na produktach z lokalnych upraw ekologicznych. Można skosztować znakomite przetwory, miody, domowe wypieki oraz wedliny. W gospodarstwie wypieka się... Czytaj dalej »
w odległości: 7.32 km
W ofercie głównie wędzone według starej receptury ryby mazurskie, dodatkowo można zakupić również ryby morskie. Istnieje możliwości konsumpcji zakupionych ryb na miejscu na świeżym powietrzu pod... Czytaj dalej »
w odległości: 26.35 km

Komentarze