ZdrowieSmakuje.pl - miody z Sobótki

Dodane przez:

, 14/06/2016

Ostatnia aktualizacja: 14/06/2016

Adres:
Przyjaźni
Wrocław, Dolnośląskie 53-030
Polska
Telefon: 697071760
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
20
Javascript is required to view this map.

Opis

Nasze pasieki zlokalizowane są w okolicy góry Ślęży i miejscowości Sobótka. Każdego roku zaopatrują ludzi w niezwykle zdrowe wyroby pszczelarskie. Do produkcji miodu podchodzimy z pasją oraz starannością tak, aby każdy produkt dostarczony do Państwa rąk był w pełni naturalny oraz pochodził z naszych uli. Dodatkowym atutem są okolice Ślęży, posiadające unikatowe walory przyrodniczo-środowiskowe, bezpośrednio przekładając się na jakość sprzedawanych produktów. Oferujemy pełną gamę pożytków, które uda nam się zebrać w sezonie pszczelim. Największe z nich to miód rzepakowy, akacjowy oraz lipowy. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią, internetową oraz dostarczamy miód na terenie Wrocławia pod wskazany adres. Dodatkowo rozwijamy też świadomość osób zainteresowanych tematyką miodową, poprzez publikacje artykułów, prowadzenie fanpage i odpowiadania na maila z tematami powiązanymi z naszą działalnością. Ciągle rozbudowujemy naszą pasiekę oraz poszerzamy ofertę o kolejne odmiany miodów tematycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie oraz kontaktu telefonicznego.

Ostatnio dodane w okolicy

Rarytasy Dolnośląskie powstały z miłości do jedzenia, dumy z regionu i szacunku do tradycji. To miejsce, w którym odnajdą Państwo najwyższej jakości produkty oferowane przez polskich producentów.... Czytaj dalej »
w odległości: 1.65 km
RegioFood to miejsce łączące trzy najważniejsze wartości: miłość do rodziny, do Dolnego Śląska i do tradycji, z której się wywodzimy. Chcemy by wrocławskich stołach królowały produkty z naszego... Czytaj dalej »
w odległości: 3.23 km

Komentarze