Zielony Bazar

Dodane przez:

, 30/09/2011

Ostatnia aktualizacja: 30/09/2011

Adres:
Plac Bernardyński
Poznań, Wielkopolskie
Polska
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3 (8 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Data:CO TYDZIEŃ, ZAWSZE W SOBOTĘ
Godziny otwarcia: 9.00 – 14.00
Miejsce: PLAC BERNARDYŃSKI (bezpłatny parking wokół rynku)
Dojazd: Dojazd tramwajem numer 8, 13, 16, 17. 5 minut spacerem od Starego Rynku.Opis:

Pierwszy w 100% ekologiczny Bazar w Poznaniu. Na Zielonym Bazarze znajdziecie ogromny wybór świeżych warzyw i owoców ekologicznych; pyszne sery; prawdziwe masło, mleko i jogurty; kasze; mąki; ekologiczne mięso i najlepszej jakości świeże i wędzone ryby; przetwory; miody; jajka; kawy i herbaty, cukier; ekologiczne wina a nawet kosmetyki. Wszystko w 100% naturalne, potwierdzone certyfikatem eko lub bio.Tego w Poznaniu jeszcze nie było! I PRAWDZIWY RYNEK PRODUKTÓW EKOLOGICZNYCH. W samym centrum Poznania- na placu Bernardyńskim obok Liceum im. Marii Magdaleny powstał ZIELONY BAZAR. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdą sobotę od godziny 9.00 do 15.00. Na kilkunastu straganach prawdziwi smakosze znajdą wyselekcjonowane, najlepszej jakości produkty z całej Polski. Wszystkie potwierdzone odpowiednimi certyfkatami eko lub bio. Będą więc ekologiczne mięsą i wędliny, ryby niehodowlane a więc najzdrowsze, niepryskane warzywa i owoce, tradycyjne chleby na zakwasie, prawdziwe masło i sery, miody i naturalne przetwory bez grama konserwantów czy barwników. Na naszym ZIELONYM BAZARZE pokażemy Państwu nie tylko dlaczego warto jeść produkty ze znaczkiem eko ale także w jaki sposób najlepiej je przyrządzić oraz dlaczego są smaczniejsze i zdrowsze niż te tradycyjne kupowane w marketach. Zielony Bazar jest pierwszym przedsięwzięciem w Poznaniu, które zapewni miłośnikom ekologicznej żywności cotygodniowy dostęp do świeżych, ekologicznych produktów prosto z ekologicznych gospodarstw z całej Polski.

Ostatnio dodane w okolicy

Bogata oferta ciast i tortów, część z nich posiada certyfikat ekologiczny. W sprzedaży również wyroby bezglutenowe i wegańskie. Więcej ze strony www: "Od 2008 roku wszystkim tym, którzy mają... Czytaj dalej »
w odległości: 0.81 km
Tworząc platformę wiemcojem.pl zależy nam przede wszystkim na sprzedaży lokalnej żywności i dokładnego poczucia energii drzemiącej w świeżych produktach, dlatego stworzyliśmy narzędzia „komunikacji”... Czytaj dalej »
w odległości: 0.82 km

Komentarze