Złoty Lin

Dodane przez:

, 26/07/2011

Ostatnia aktualizacja: 3/08/2011

Adres:
Śmiłowo, Kujawsko-Pomorskie 64-811
Polska
Telefon: 604 199 777
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

"Od 15 lat wśród leśnej dolinie prowadzimy niewielkie gospodarstwo rybackie ""JACHNA"". Źródlana woda zasilająca nasze stawy i jezioro oraz zboża i łubin z własnego pola gwarantują produkcję smacznych i zdrowych ryb. Jakość naszych karpi i amurów jest znana w całej okolicy, a ponieważ przy ich produkcji nie używamy środków chemicznych w 1996 otrzymaliśmy atest ""Ekolandu"". Stowarzyszenie Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi ""Ekoland"" corocznie, po zapoznaniu się z wynikami badań niezależnego organu kontroli, przedłuża nam ważność atestu. W 1996 roku, aby umilić czas zwiedzającym nasz cichy zakątek gościom, otworzyliśmy bar ""Złoty Lin"", w którym serwujemy ryby własnego chowu oraz złowione na jeziorze. Dzięki systematycznemu zarybianiu nasze jezioro stało się rajem dla wędkarzy. Natomiast dogodne warunki do kąpieli i czysta woda przyciągają w upalne dni plażowiczów. Tym, którzy chcą zatrzymać się u nas na dłużej oferujemy miejsce pod namiot, toalety, umywalnie, prysznic i kuchnię. Ponadto specjalnie dla dzieci stworzyliśmy plac zabaw. Szczególnie mile widzianymi gośćmi są u nas rodziny preferujące cichy wypoczynek. Zapraszamy corocznie od początku maja do końca września. "

Ostatnio dodane w okolicy

Rolnictwem ekologicznym zajmujemy się od 2000r. Oferujemy ekologiczne warzywa, owoce, kiszonki warzywne. Uprawiane w tradycyjnym gospodarstwie rodzinnym. Tworzymy RWS-y na terenie miast Bydgoszcz i... Czytaj dalej »
w odległości: 20.06 km
JEDZ ZDROWO – Topinambur źródłem inuliny!!! Dla diabetyków, odchudzających się i wszystkich ceniących zdrowie. Oferuję topinambur suszony uzyskany z bulw roślin uprawianych na własnej plantacji... Czytaj dalej »
w odległości: 22.82 km

Komentarze